Вчора увечері над Дніпром невідомі запускали салют попри діючу заборону.
Поліція встановила особи правопорушників.
31 липня близько 22.20 в мережі Інтернет почали ширитись відео про те, що невідомі особи запустили феєрверк у Шевченківському районі міста.
Поліцейські виїхали на місце та встановили двох чоловіків, які запустили феєрверк на подвір’ї приватного домоволодіння. Ними виявилися двоє мешканців сусідньої області, віком 32 та 45 років. Їх доставили до відділення поліції. З місця події вилучили залишки піротехнічного виробу.
Слідчі кваліфікували дії двох чоловіків як хуліганство, вчинене групою осіб, та відкрили кримінальне провадження.
Поліція нагадує, що використання піротехнічних виробів на період дії воєнного стану заборонено.

Інна Кот









