Вночі в області потужно працювала наша ППО.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі над областю було збито 3 ворожі БпЛА, 2 «шахеди» й 1 розвідувальний дрон.
Ввечері та вночі ворог атакував Нікопольщину. Били по Марганецькій громаді та по Нікополю.
Загалом запустили близько двох з половиною десятків артилерійських снарядів і два дрони-камікадзе. У Нікополі пошкоджена приватна оселя й газогін.
На ранок окупанти вдарили по райцентру дронами-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









