Суперечка двох чоловіків закінчилася тим, що господар побив, а потім задушив свого гостя.
1 серпня близько 18.20 до поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки. Жінка розповіла, що повернувшись додому, виявила тіло свого сусіда з тілесними ушкодженнями.
Правоохоронці з’ясували, що під час сварки містянин сильно побив товариша, якого запросив у гості, а потім задушив його.
Нападника затримали та повідомили йому про підозру.
Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Інна Кот









