Окупанти вдарили майже два десятки разів по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти не припиняли вогонь по Нікопольському району. Вдарили майже два десятки разів.
У Червоногригорівській громаді постраждали дві жінки 65 і 75 років. У них – стресовий стан.
Цілили також по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталися пожежі у приватних будинках та господарських спорудах. Пошкоджені 7 приватних осель, 8 господарських споруд, ще одна – повністю знищена, 4 парники, 2 гаражі, авто, 50 сонячних панелей, лінія електропередачі, газогін, промислове підприємство та інфраструктура.
Через ранковий удар дроном по Нікополю пошкоджений приватний будинок, 2 господарські споруди й автівка.

Юлія Олександрова









