Окупанти ще раз вдарили по Червоногригорівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі над областю наші оборонці неба збили ворожий «шахед».
Ввечері окупанти ще раз вдарили з артилерії по Червоногригорівській громаді Нікопольського району. Після цього в районі було тихо.
За уточненою інформацією, через вчорашні удари району пошкоджено 9 приватних осель та інфраструктуру.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









