Сьогодні на вулиці Аудиторській ГАЗель провалилася в яму після того, як у місті пройшла злива.
За словами місцевих жителів, тут ремонтували трубу, потім яму заасфальтували.
Однак, дорожнє полотно зійшло з першим дощем. На місці утворився справжній водоспад.
Вантажівка виїжджала з двору та провалилася під землю, повідомляє Інформатор.
Автівку діставали місцеві жителі власноруч.
Містяни огородили аварійне місце стрічкою для інших водіїв.

Інна Кот









