Окупанти сьогодні били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворожа армія атакувала Нікопольщину з артилерії та дронами-камікадзе.
Били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 9 приватних будинків, підприємства, декілька господарських споруд, парники, лінії електропередачі та інфраструктура.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









