Під час дії заборони на вилов членистоногих порушники наловили раків на понад 550 тис. грн.
7 серпня рибпатрульні Дніпропетровщини викрили грубе порушення правил рибальства на р. Мокра Сура, поблизу с. Богданівка, Дніпровського району.
Двоє чоловіків здійснювали вилов водних біоресурсів у брід забороненим знаряддям лову. За допомогою сітки порушники наловили 158 екз. раків, 21 екз. карася сріблястого та 1 екз. окуня. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 7 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 562 819 грн.
На порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Крім того, на місце події викликано слідчо-оперативну групу. Наразі розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження.
Знаряддя лову вилучено слідчим. Незаконно добуті раки та риба випущені назад у водойму.
Інна Кот









