Окупанти били по Нікополю, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог з десяток разів бив по Нікопольщині артилерією і дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 4 приватні будинки та лінія електропередачі. На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









