Окупанти били по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти били по Нікопольщині більше десятка разів. Гатили по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена інфраструктура, господарська споруда і парник.
За уточненою інформацією, від ранкових обстрілів по Марганецькій громаді пошкоджений соціальний заклад.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









