Окупанти знову тероризували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти запустили дрони-камікадзе по Нікополю й ще раз обстріляли Червоногригорівську громаду з артилерії.
На ранок знову спрямували безпілотник на райцентр, а також обстріляли Марганецьку громаду.
На жаль, за уточненою інформацією, чоловік, поранений вчора у Червоногригорівській громаді, отримав важкі травми грудної клітини. Він помер у лікарні.
Через обстріл пошкоджено приватне підприємство, 6 будинків, авто, господарська споруда та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









