У регіоні зростає захворюваність на COVID-19.
Виявили 698 хворих на коронавірус, що на 280 випадків більше, ніж минулого тижня. Дві людини померли.
Окрім цього, в області більшає кількість хворих й на гострі респіраторні інфекції. За тиждень зареєстровано 5597 випадків ГРВІ, що на 12,9% більше показника минулого тижня.
Зафіксували й 8 поодиноких випадків підозри на кашлюк – у Дніпрі, Кам’янському, Дніпровському районі, Криничанській територіальній громаді.
Юлія Олександрова









