Ворог сьогодні знову атакував Нікопольщину та накоїв лиха у Павлограді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог здійснив близько півтора десятка атак по Нікопольщині.
Гатили по райцентру, Червоногригорівській, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах артилерією і дронами-камікадзе.
Пошкоджена багатоповерхівка, 2 приватні оселі, агрофірма, приватні і транспортне підприємства, адмінбудівля, автівки та інфраструктура.
На щастя, люди не постраждали.
Гучно було вдень і у Павлограді. У нежитловій будівлі сталася пожежа.
Постраждав 21-річний хлопець. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості.

Юлія Олександрова









