Сьогодні окупанти знову атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог більше десятка разів бив по Нікопольщині. Гатили артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Пошкоджена інфраструктура, 3 приватні оселі, заправна станція, авто, господарська споруда та лінія електропередачі.
За уточненою інформацією, від ранкових ударів по Марганецькій громаді пошкоджений будинок і господарська споруда.

Юлія Олександрова









