Окупанти били по Нікополю та Червоногригорівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Пізно ввечері та вночі ворог бив по Нікопольщині артилерією. Цілили по райцентру та Червоногригорівській громаді.
Пошкоджені 2 приватні оселі, 2 господарські споруди, інфраструктура і лінія електропередачі.
Вранці вдарили по Нікополю дронами-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









