За день окупанти більше десятка разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти більше десятка разів атакували Нікопольщину. У райцентрі через удар ворожого безпілотника постраждала 81-річна жінка. Але все добре, вона лікуватиметься вдома.
Також ворог поцілив артилерією і дронами-камікадзе по Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталося кілька пожеж, пошкоджена багатоповерхівка, 3 приватні оселі та лінії електропередачі.
За уточненими даними через ранкову атаку по Нікополю пошкоджено приватний будинок.

Юлія Олександрова









