Сьогодні окупанти не полишали у спокої Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог не залишав у спокої Нікопольщину. Гатили по району з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Сталося кілька пожеж, пошкоджені багатоповерхівки, амбулаторія, приватне підприємство, декілька приватних осель, господарських та нежитлових споруд, інфраструктура, автомобіль, газогін та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









