Окупанти били по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог продовжував бити по Нікопольщині. Атакував з артилерії, дронами-камікадзе, скидав боєприпаси з безпілотників та обстрілював «градами».
Цілили по райцентру, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Сталося кілька пожеж, знищено господарську споруду, пошкоджена нежитлова будівля, фітнес-центр та інфраструктура. На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









