В області продовжує зростати захворюваність на COVID-19.
Зареєстровано 1193 випадки. Це більше на 12,7%, у порівнянні з попереднім тижнем.
У 5-ти хворих виявлено субваріант FLiRT штаму Omicron.
Ним заразилися троє людей у Дніпрі та по одному – у Павлограді та П’ятихатках.
Також виявили 6628 випадків ГРВІ, що на 2,7% більше показника минулого тижня.
Турбуйтеся про своє здоров’я!
Юлія Олександрова









