Окупанти поранили на Нікопольщині трьох жінок та чоловіка.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти атакували Нікопольщину близько півтора десятка разів. Били з артилерії, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Постраждали четверо людей, три жінки – 24, 48 та 67 років, а також 52-річний чоловік. Усім надали допомогу, лікуватимуться вдома.
Ворог тричі атакував рятувальників, пошкоджене пожежне депо, дах складської будівлі та рятувальний човен. Зачепило 15 приватних будинків, 9 господарських споруд, адміністративну будівлю, музей, транспортне підприємство та парник, загинула свійська птиця.
Юлія Олександрова









