Окупанти били по Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог за день декілька разів атакував Нікопольщину.
Били по Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах. В останній через ворожий обстріл постраждали двоє людей – 58-річний чоловік і 52-річна жінка. Поранення не важкі, лікуватимуться вдома.
Сталася пожежа, пошкоджена інфраструктура, 6 приватних будинків, 5 господарських споруд, авто, газогін та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









