Ворог знову вдарив по Нікополю.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти спрямували два дрони-камікадзе на Нікополь. Ближче до ранку обстріляли місто з артилерії. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









