Злочин стався 6 вересня близько 15.30 на алеї у Центральному районі міста. Зловмисник підбіг до людини з інвалідністю, вихопив з рук гаманець і мобільний телефон та почав тікати.
Оперативник, який проїздив в цей момент поруч, кинувся наздоганяти грабіжника. Зупинивши зловмисника, він викликав на місце події слідчо-оперативну групу.
Слідчі затримали 37-річного грабіжника.
Викрадене майно вилучили.
Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Інна Кот









