З вечора і до ночі ворог продовжував атакувати Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Били з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників. Цілили по райцентру та Марганецькій громаді.
Сталася пожежа, пошкоджена інфраструктура.
За уточненою інформацією, через вчорашній обстріл Марганецької громади є ще одна постраждала, 62-річна жінка. Її госпіталізували у стані середньої тяжкості. Пошкоджені ще кілька приватних будинків та будівля, що не експлуатувалася.

Юлія Олександрова









