На Нікопольщині знову є руйнування внаслідок ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог атакував Нікопольщину з артилерії та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громаді.
Пошкоджене кафе та супермаркет, 3 приватних будинки, господарська споруда, газогін та лінія електропередачі. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









