Минув важкий день для Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері через ворожий артобстріл у Марганецькій громаді загинула 76-річна жінка. Постраждала ще одна жінка 60 років. Її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Протягом дня окупанти атакували район з артилерії та дронами-камікадзе. Цілили по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадах.
Сталися кілька пожеж, пошкоджені приватні оселі, інфраструктура, господарська споруда, загинула свійська худоба.
Вдень в області успішно відпрацювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили розвідувальний безпілотник.

Юлія Олександрова









