Окупанти били по Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог продовжив атакувати Нікопольщину. Били по Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Сталася пожежа, пошкоджена господарська споруда.
За уточненою інформацією, через вчорашні атаки по Марганецькій громаді вогнем знищено господарську споруду й пошкоджено приватну оселю.

Юлія Олександрова









