Надзвичайна подія сталася у Дніпрі сьогодні вранці. 14-річна дівчинка вистрибнула з вікна 8-го поверху.
Ймовірна причина – проблеми у школі.
Дитина вижила, але тяжко травмована. За її життя наразі боряться лікарі.
Відомо, що дівчинка мешкає у Дніпрі з бабусею та дідусем. Наразі поліція працює з родичами та колективом школи, аби з’ясувати причину спроби суїциду.
Інна Кот









