Загалом троє наших оборонців серед звільнених з полону.
Нацгвардієць з Нікополя та два морських піхотинці з Кривого Рогу.
13 вересня з ворожого полону повернулися 49 українських захисників
Зокрема, через два роки полону визволили 15 воїнів полку “Азов” НГУ, переважно жінок.
Вітаємо наших Героїв на рідній землі!
Софія Світла









