У Дніпрі повідомлено про підозру заступнику міського голови та директору товариства.
“Начальники” налагодили схему заволодіння коштами жителів Дніпра на користуванні майданчиками для платного паркування.
Вони у 6 разів завищували ціни на послуги паркування шляхом внесення неправдивих відомостей в офіційні документи.
Їх дії завдали збитків на понад 9 млн грн територіальній громаді міста.
Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів та відсторонення заступника мера від займаної посади.

Інна Кот









