13 вересня окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог протягом усього дня обстрілював Нікопольщину з артилерії, цілив безпілотниками. Загалом здійснили більше двох десятків атак.
Постраждали троє людей – жінки 63 та 54 років, а також 60-річний чоловік. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Гатили по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах.
Пошкоджені 6 багатоквартирних будинків, декілька приватних осель, медичний центр, кафе, гаражі, комунальне й приватне підприємства, заправка, господарські споруди, більше двох десятків автомобілів, мотоцикл, інфраструктура та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









