Окупанти били по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Від ранку ворог знову атакував Нікопольщину. У Марганці через артобстріл постраждали двоє чоловіків – 48 та 86 років. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Окупанти цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталися пожежі у приватних будинках, пошкоджені 7 осель, 4 господарські споруди, лінія електропередачі та газогін.

Юлія Олександрова









