Окупанти знову тероризують мирне населення Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Через нічний артобстріл постраждали двоє місцевих.
37-річний чоловік госпіталізований до хірургічного відділення лікарні. Пораненій 75-річній жінці надали усю необхідну медичну допомогу, вона лікуватиметься вдома.
Ворог цілив не лише по райцентру, а й по Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 4 багатоповерхівки, авто, приватна оселя, автомийка та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









