Вчора ввечері на станції «Метробудівельників» жінка скотилася по ескалатору униз.
А потім на неї ще й впав п’яний чоловік.
Попередньо, жінка отримала перелам ребер, черепно-мозкову травму, закриту травму грудної клітини. Вона потрапила до реанімації.
Деталі інциденту з’ясовуються.
Інна Кот









