За день ворог більше двох десятків разів атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Били дронами-камікадзе, артилерією, скидали боєприпаси з безпілотників.
Постраждав 48-річний чоловік, але все добре, отримав необхідну медичну допомогу, буде лікуватися вдома.
Окупанти цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, приватний будинок, інфраструктура й заправні станції.
За уточненою інформацією, через ранкову атаку по Нікополю зачепило 2 багатоповерхівки, 3 приватні будинки, 4 господарські споруди, ще одна – знищена, пошкоджено парник.

Юлія Олександрова









