Сьогоднішній день не минув без обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти вдарили по Нікопольщині більше півтора десятка разів. Били з артилерії та безпілотниками. Цілили по райцентру, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 8 приватних будинків, 3 господарські споруди, стільки ж гаражів, комунальне підприємство, АЗС, автомобіль, газогони та лінія електропередачі.
На щастя, ніхто не постраждав.
Продовжується ліквідація наслідків нічної атаки по Кривому Рогу. За уточненими даними, в місті пошкоджені 14 багатоповерхівок і понад півсотні приватних будинків.
17-річного постраждалого
перевели на амбулаторне
лікування. Ще двоє поранених – у лікарні.

Юлія Олександрова









