Вчора пізно увечері під час ракетної атаки у Дніпрі великий уламок залетів прямо в кабіну швидкої допомоги, пробивши дах авто. Бригада дивом вижила.
Про це розповів керівник “екстренки” області Радій Шевченко:
-Остання вільна бригада чекала на виклик в приміщенні підстанції. В результаті вечірнього прильоту уламок пролетів кількасот метрів і влучив в кабіну “швидкої”. Слава Богу, люди неушкоджені. Медики та водій цієї бригади продовжують працювати на іншій автівці, – написав він.

Софія Світла









