Батьки та інші родичі загиблого Максима та його бабусі Валентини прийшли сьогодні у центр Кривого Рогу, аби вшанувати пам’ять своїх рідних.
На 95 кварталі у День жалоби провели хвилину мовчання. Криворіжці прийшли з лампадками та плакатами.
Також у мовчазній акції взяли участь побратими нацгвардійця Микити, який вже два роки перебуває у російському полоні. А ворожа ракета 21 вересня вбила його 12-річного братика Максима та бабусю.
Максим дуже чекав на свого брата.
На жаль, їм не судилося побачитися.
Мама сьогодні тримала у руках фото обох своїх синів.
На одному з плакатів криворіжці сьогодні написали: «Вони тобі і мені віддали стукіт власного серця».
Світла пам’ять безневинним жертвам ворожого терору!
Фото: “На часі”.

Софія Світла









