Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог близько півтора десятка разів атакував Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, артилерією й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджений освітній заклад, 4 приватні оселі, 2 господарські споруди, парники, гараж і автівка.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









