Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог атакував Нікопольщину близько двох десятків разів. Били дронами-камікадзе, артилерією, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Пошкоджений освітній заклад, 5 приватних будинків, інфраструктура, господарська споруда, авто, сонячні панелі та лінія електропередачі.
Також сьогодні в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба збили ворожий дрон.

Юлія Олександрова









