Знову Нікопольщина була під ворожим обстрілом.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, обстрілювали артилерією й «градом», скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, через вчорашні атаки по Нікополю пошкоджена ще одна приватна оселя.
Юлія Олександрова









