Наші волонтери врятували від смерті замордовану носуху.
Тваринку назвали Сонік.
Голодний та хворий він мешкав у маленькому вольєрі та харчувався лише солодощами від відвідувачів.
Через це у тварини ледь не відмовили внутрішні органи.
Його викупили з неволі зоозахисники.
Повинні були врятувати пару, однак, його подруга померла, не витримавши жорстких умов.
Зараз Сонік у притулку для тварин, його годують лише дієтичним кормом, але повністю відновити здоров’я тварини неможливо.
Носухи у нас не водяться, тому випустити в дику природу врятованого не можуть, він загине. Тож Сонік залишиться жити серед людей.
Джерело: Суспільне.

Софія Світла









