Вчора на вулиці Вернадського Mercedes збив антипаркувальний стовпчик та наїхав на літнього чоловіка, який йшов тротуаром.
63-річного постраждалого забрала “швидка”. Врятувати його не вдалося, внаслідок важких травм він помер у лікарні.
Стало відомо, що 58-річну водійку теж госпіталізували. Через пережитий стрес їй стало зле.
Попередньо, трагедія сталася через те, що вона переплутала педалі під час паркування.
Фото: Інформатор.

Інна Кот









