Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог більше десятка разів атакував Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, обстрілювали артилерією, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









