Нікопольщина знову була під ворожим обстрілом.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог вдарив по Марганцю Нікопольського району з артилерії.
Постраждали двоє людей, 71-річний та 41-річний чоловіки, їх з осколковими пораненнями госпіталізували до лікарні.
Сталися дві пожежі, зайнявся приватний будинок та господарська споруда. Пошкоджені 7 приватних будинків, 5 господарських споруд, 3 лінії електропередачі й стільки ж газогонів, зачепило парник.

Юлія Олександрова









