Сьогодні увечері ворог знову випустив по Нікополю понад пів десятка артснарядів. Через це постраждала 69-річна жінка. У неї акубаротравма та осколкове поранення.
Її стан медики оцінюють як середньої тяжкості. Поки вона залишатиметься у лікарні.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Нагадаємо, сьогодні окупанти вбили у Нікополі 80-річну жінку та поранили 80-річного чоловіка.

Юлія Олександрова









