Окупанти гатили з артилерії, «градами» і дронами-камікадзе по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері окупанти продовжили тероризувати мирне населення Нікопольщини.
У райцентрі через обстріл постраждала ще одна жінка 69 років. Її госпіталізували до лікарні у травматологічне відділення.
Гатили з артилерії, «градами» і дронами-камікадзе по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громаді.
Сталася пожежа, пошкоджена багатоповерхівка, освітній заклад, з десяток приватних будинків, господарська споруда, 3 гаражі, авто, лінії електропередачі, паркани та ворота.

Юлія Олександрова









