У Дніпрі сьогодні впали великі фрагменти балкона з будинку на перетині проспекту Яворницького та вулиці Княгині Ольги.
Великі кам’яні брили з металевим каркасом рухнули прямо на тротуар біля входу до аптеки.
Будинок вже давно в аварійному стані.
Між першим та другим поверхами встановили захисні конструкції, але вони не ефективні.
Шматки фасада продовжують летіти униз, загрожуючи перехожим.
На щастя, цього разу обійшлося без постраждалих.
Намагайтеся не ходити близько до будинків в історичній частині міста!

Інна Кот









