Сьогодні під ворожим вогнем опинилися дві громади області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти близько десятка разів атакували громади Нікопольщини. Цілили артилерією та дронами-камікадзе по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадах.
Сталися пожежі, пошкоджені транспортне та промислове підприємства, лінія електропередачі.
Також під ворожими атаками сьогодні Синельниківський район. Вдарили безпілотником, пошкоджена приватна оселя.
На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









