Окупанти сьогодні били по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог атакував Нікопольщину близько півтора десятка разів.
Били по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Окупанти гатили з артилерії та дронами-камікадзе. Пошкоджена інфраструктура. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









